Hakkımızda


Trturistik.com,


Turizm sektöründe tecrübeye sahip profesyonel yöneticiler ve bilişim uzmanlarının birlikteliği ile kurulmuş olan TR Turistik A.Ş. ait bir online otel portalıdır.TR Turistik A.Ş., TÜRSAB A Sınıfı 4540 Belge numaralı seyahat acentesi lisansına sahiptir.

Trturistik.com Teknolojik altyapısına kendi geliştirdiği rezervasyon sistemini entegre ederek, güçlü satış ağına kurumsal pazarlama planlarını da ekleyen TRTURISTIK.COM, turizm endüstrisine yepyeni ürünler sunmayı hedeflemektedir. Trturistik.com internet sitesinin teknolojik altyapısı ve yönetim yazılımları şirketin kendi bünyesinde oluşturduğu profesyonel yazılımcı kadrosu tarafından sağlanmaktadır. Trturistik.com müşterilerine Turizm sektöründeki en geniş oteller seçeneği sunmak üzere yola çıkmıştır. Otel ve Ürün portföyünü de her gün güncelleyip artırmaktadır.


Misyonumuz

Trturistik.com olarak misyonumuz müşterilerimize kapsamlı ve iyi ürünler sunarak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır. Turizm ve Teknolojinin iç içe geçtiği günümüzde, müşterilerimizin sitemizdeki tüm ürünleri rahatça incelemeleri sağlayıp, istedikleri ürünlerin alımını en kolaya indirgemektir.

Vizyonumuz

Türkiye pazarında online otel portalı olarak, müşterilerimize sadece yurtiçi otellerini değil tüm dünya otellerini de "en iyi fiyat garantisi" sloganı ile en rahat kullanımı birlikte sunmak.